Rząd Światowy

Coraz częściej powraca idea jednego swiatowego rządu, który miałby byc panaceum na wszelkie bolączki tego świata, z kryzysem gospodarczym i wojnami na czele.
Nie tak dawno temu na posiedzeniu Rady Medrców UE, powrót do tej ideii zaproponował nie kto inny jak Lech Wałęsa. Oczywiście nie jest to jego autorski pomysł, Wałęsa spełnia tu raczej rolę tuby nagłaśniającej program wykluwający się od wielu dziesięcioleci.
Kto za tym stoi w istocie? Długo możnaby o tym rozprawiać, w internecie coraz więcej jest filmów na ten temat. Wskazuje się w nich na spisek masoński, lucyperiański, finansowy, żydowski, niektórzy nawet twierdzą że to kosmici szykują się do przejęcia władzy, co uwiarygadniają przyznaniem się do kryptońskiego pochodzenia, przez prezydenta Obamę.
Wielość teorii ma chyba za zadanie ośmieszyć i zdewaluować wszelkie poważne rozważania na temat planów elit dotyczących skonsolidowania władzy w wąskiej grupie.
Nie chcę w tym artykule rozważać sensowności żadnej z teorii. Nie chcę też odpowiadać na pytanie jak realne są one. Mój zamiar sprowadza się zaledwie do wykazania poniższymi filmami, że ludzie których wybieramy, by reprezentowali nasze intersy, dlaeko odeszli od zasad demokracji, które głoszą. oglądnijcie filmy, prześledźcie dyskusję i sami sobie odpowiedzcie, czy idea rządu światowego jest tylko teorią spiskową, czy też realnym planem do którego realizacji przygotowują się wielcy tego swiata.